Ako na affiliate marketing

Affiliate marketing ako obľúbený spôsob pasívneho príjmu

Affiliate marketing je obľúbený spôsob pre pasívny príjem z vlastných internetových stránok. Pri odporúčaní produktu alebo predajcu získate províziu z dokončeného nákupu zákazníka, ktorý z vašich stránok dokončil objednávku.

Dôležitosť a obľúbenosť affiliate partnerstva v poslednej dobe raketovo stúpa, pretože ostatné spôsoby propagácie sú pre koncových zákazníkov nezaujímavé a pre inzerentov neefektívne. Pre všetky strany je affiliate marketing nielen transparentnejšia, ale pre zákazníka aj osobnejšia forma propagácie.

Ako sa pridať do affiliate programu Alza?

Ak máte napríklad web o recenziách notebookov, celkom určite si zákazník kúpi produkt, keď bude mať porovnanie ako pozitívnych, tak negatívnych skúseností, než z ostatných foriem propagácie, kde je z pravidla miesto len pre pozitívne aspekty.

Affiliate partnerstvo vedieme ako s jednotlivcami, tak veľkými korporáciami. Dohromady cez affiliate preteká denne niekoľko desiatok tisíc eur z tisícov objednávok a toto číslo stále rastie.

Zaregistrujte se

Zaregistrujte sa

Vytvorením svojho účtu získate prístup do nášho Affiliate systému a tiež potrebné odkazy a bannery pre štart vašich kampaní.
Umístěte bannery

Umiestnite bannery

Na svoj web alebo osobný blog umiestnite naše reklamné jednotky - textové odkazy alebo grafické bannery.
Vydélávejte

Zarábajte

Za každú usktečnenú objedánvku získavate určitú províziu. Provízie sledujte v administrácii, kde si ich tiež ľahko necháte preplatiť.

Fungovanie Affiliate v Alza

K správnej funkcii affiliate systému využívame cookies. Malé súbory, ktoré sa uložia na zariadenie zákazníka s informáciou, z akých webových stránok prišiel, identifikačné číslo partnera, ktorému následne pripíšeme províziu a niekoľko ďalších informácií ako je platnosť súboru. V dnešnej dobe podporujú zápis cookie súborov všetky moderné prehliadače, vrátane telefónov a tabletov.

  • Osobné webové stránky

  • Blogy ponúkajúce recenzie produktov

  • Weby o programovaní, športe, móde a voľnom čase

  • Inzertné webové stránky

  • Weby zamerané na hranie počítačových hier

  • Novinky z mobilných telefónov

Začnite zarábať s Alza ešte dnes!

Affiliate logo

© 2024 Alza.sk a.s.