Základné otázky

Systém partnerstva medzi vami a nami. Vy nás odporučíte návštevníkom Vašich stránok a my vám zaplatíme odmenu z ich nákupov. Viac o Affiliate marketingu na wikipedii.
Na registráciu do affiliate systému potrebujete iba vlastné webové stránky. Pretože nám k vyplácaniu provízie budete posielať faktúru, musíte byť tiež starší ako 15 rokov.
Pre malých partnerov nie je nutné zriaďovať si živnostenský list. Detaily o možnej výške vyplatenej provízie za kalendárny rok a s tým spätú daňovú povinnosť vám poskytne váš finančný či živnostenský úrad. Pretože sa daňové zákony často menia, odporúčame sa informovať ku konkrétnemu dátumu. Informáciu vám poskytnú pracovníci úradu aj po telefóne.
V našom affiliate systému je zakázané propagovať rasistický, xenofóbny a celkovo obsah odporujúci ústave a zákonom SR. Pozri podmienky hlava 5, odsek 2, 3, 4.
Ak váš projekt či web presahuje veľkosť súkromného webu, komunitných stránok či sa jedná o web väčšej spoločnosti, kontaktujte nás , ozveme sa vám a dohodneme sa na podmienkach na mieru.
Pretože sa náš sortiment stále rozširuje, zmenili sme aj provízie pre rôzne kategórie tovaru. Chápeme, že u drogérie nie je výška nákupu rovnaká ako u elektroniky. Náhľad provízií a ich detailný výpis je k dispozícii pri vytváraní každého banneru vnútri systému.
Provízia
Affiliate logo

© 2019 Alza.sk a.s.